Rolety podtynkowe RAK/E są obecnie najpopularniejszym typem rolet stosowanym na naszym rynku. Wariant rolet adaptacyjnych wyposażony jest w klapę rewizyjną prostą otwieraną od zewnątrz od dołu skrzynki oraz listwę podtynkową zewnętrzną. Ten typ rolet daje możliwość zatynkowania skrzynki z zewnątrz od czoła, dzięki czemu skrzynka staje się niewidoczna, a co za tym idzie – nie zaburza estetyki domu czy mieszkania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Rolety podtynkowe z Inowrocławia to gwarancja wysokiej jakości wykonania i długotrwałości.

Wymiary rolet podtynkowych w ofercie Ferrum

Wariant RAK/E występuje w czterech wysokościach: 137mm, 165mm, 180mm i 205mm, z czego skrzynki o wysokościach 165mm, 180mm i 205mm dostępne są również w wykonaniu ze specjalną moskitierą rolowaną, która podniesie zarazem komfort wypoczynku, jak i prezentację rolet. Tak szeroki wybór ułatwia montaż rolet i ogólne dostosowanie ich do rozmiaru okna.

Jest to system rolet adaptacyjnych przeznaczony do zabudowy, który cechuje się nie tylko rewizją płaską od dołu skrzyni, ale również konstrukcją w całości wykonaną z aluminium oraz szeroką gamą kolorów z palety RAL w widocznych elementach skrzynki.

Rolety podtynkowe oferowane przez naszą firmę kojarzą się przede wszystkim z wysoką jakością i odpornością na różne warunki pogodowe. Tego typu produkty są dostosowane zarówno do ekstremalnie niskich temperatur, jak i bezpośredniego nasłonecznienia wynikającego z upałów w lecie. Oferowane przez nas wykończenie dostępne jest w okleinie mahoń (05), złoty dąb (23), orzech (27), oraz ciemny dąb (06), co pozwala na dobranie najbardziej estetycznie wyglądającej opcji. Połączenie odpowiedniego koloru wraz z możliwością ukrycia skrzynki sprawa, że roleta idealnie dopasowuje się do elewacji domu i staje się jej integralną częścią.

POMOC DORADCÓW FERRUM W INOWROCŁAWIU I INNYCH MIASTACH REGIONU

Ze względu na ochronną funkcję rolet podtynkowych, cieszą się one dużym zainteresowaniem w większych i mniejszych miastach. Rolety montowane w Inowrocławiu, Bydgoszczy, Toruniu i innych miejscach na terenie województwa kujawsko-pomorskiego mogą być dobrane przy pomocy naszych specjalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu będą mogli podpowiedzieć Państwu wybór najlepszego wariantu. Jesteśmy gotowi spełniać każde oczekiwania naszych klientów, dostosowując wykonanie do indywidualnych potrzeb. Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję praktycznego oraz estetycznego uzupełnienia przestrzeń, w której będą zamontowane. W ramach naszych kompleksowych usług oferujemy montaż rolet podtynkowych na terenie Inowrocławia, BYdgoszczy, Torunia i wielu innych miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim.

  • System rolet adaptacyjnych przeznaczony do zabudowy
  • Konstrukcja w całości wykonana z aluminium (skrzynka, boki, prowadnice)
  • Rewizja płaska od dołu skrzyni
  • Szeroka gama kolorów z palety RAL w widocznych elementach skrzynki
  • Dostępne wykończenie w okleinie mahoń (05), złoty dąb (23), orzech (27), ciemny dąb (06)
  • Dostępne wielkości skrzynek: 137, 165, 180, 205 mm
  • Możliwość zastosowania zintegrowanej moskitiery