Kategoria: Szklane Ogrody

Nasza firma od lat tworzy wyjątkowe miejsca wypoczynku i rekreacji. Ogrody zimowe to inwestycja, dzięki której każdy, niezależnie od pory roku i pogody, może poczuć się komfortowo i wyjątkowo.

Dzięki najwyższej jakości materiałom możemy zagwarantować naszym klientom długowieczność naszych produktów. Tworzymy trwałe konstrukcje, które wytrzymują najtrudniejsze warunki pogodowe. Nasze ogrody zimowe są wystarczająco izolowane termicznie, aby każdy mógł cieszyć się pobytem w wyjątkowej, funkcjonalnej przestrzeni, nawet w sytuacjach, gdy zimno na zewnątrz nie zachęca do spacerów.

Piękne przeszklone ogrody to konstrukcje, które są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale także nowoczesne w stylistyce. Tego typu zabudowa podniesie estetykę całej posesji i urozmaici wygląd domu. Duża ilość światła sprawia, że ​​przeszklony ogród może pełnić różne funkcje, w zależności od potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Może być zarówno miejscem pracy, jak i miejscem wypoczynku.

Jako wieloletni producent ogrodów zimowych w Toruniu, Bydgoszczy i Inowrocławiu możemy doradzać naszym klientom w wyborze wariantów czy kolorystyki budynku. Nasi konsultanci pomogą Ci zaprojektować idealny ogród całoroczny, który dopasuje się do wszystkich potrzeb. Dbamy również o to, aby budynki były trwałe i stabilne, a co za tym idzie – wytrzymują wiele lat i wiele różnych warunków.

ogród zimowy

Ogród zimowy

Firma Ferrum oferuje wykonanie zarówno letnich, jak i zimowych szklanych ogrodów nie tylko w dużych miastach takich jak Bydgoszcz i Toruń, ale również na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Każdy może podarować sobie znakomite miejsce do pracy i relaksu, w którym będzie czuł się komfortowo niezależnie od pogody, panującej na zewnątrz.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, stawiając na oryginalność i kreatywność wyglądu szklanych ogrodów. Jesteśmy producentem z doświadczeniem, który angażuje się w każdy projekt.

Kategoria:

Fotorelacja z montażu w Toruniu

szklany ogród

Ogród letni

Letni ogród zimowy zbudowany na konstrukcji pergoli aluminiowej z otwieranym dachem, szkło pojedyncze bez ramkowe konstrukcja jezdna

Kategoria: