Kategoria: Rolety

rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne firmy Ferrum to gwarancja niezawodności i zadowolenia oraz długie lata użytkowania. W naszym zakładzie produkcyjnym w Latkowie koło Inowrocławia każdego dnia tworzymy dla naszych klientów produkty najwyższej jakości, których wielofunkcyjność i jakość stała się naszą wizytówką, od kiedy w 1996 roku rozpoczęliśmy swoją działalność.

Najważniejsze korzyści wynikające z montażu osłon zewnętrznych

Rolety i żaluzje zewnętrzne to przede wszystkim oszczędność energii. Izolacja termiczna budynku, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się pomieszczeń, w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Co za tym idzie, prowadzi to do obniżenia rachunków za ogrzewanie.

Montaż tego typu osłon zewnętrznych to także zabezpieczenie okien przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Zamknięte rolety pozwalają na ograniczenie blaknięcia koloru, co ma szczególne znaczenie dla stolarki montowanej w intensywnie nasłonecznionych miejscach. Rolety zewnętrzne dają także możliwość regulacji doświetlenia pomieszczeń według aktualnych potrzeb. Słońce w ciągu dnia zmienia swoje położenie, przez co możliwość precyzyjnego sterowania ilością światła słonecznego, wpadającego do danego pomieszczenia jest niezwykle istotna, szczególnie latem.

Równie dużą zaletą rolet zewnętrznych jest zwiększenie izolacji akustycznej. Dzięki roletom możliwe jest odczuwalne obniżenie poziomu hałasu w pomieszczeniach, co podwyższa codzienny komfort życia.

To, co wiele osób uważa za najbardziej istotne podczas decydowania się na rolety zewnętrzne to gwarancja zachowania pełnej prywatności oraz ochrona przed niepożądanym wzrokiem sąsiadów czy przechodniów. Rolety skutecznie zasłaniają to, czym nie chcemy dzielić się ze światem zewnętrznym, dzięki czemu dają jeszcze większy komfort korzystania. Ponadto, wiąże się to też z podniesieniem walorów antywłamaniowych domu i zwiększeniem poczucia bezpieczeństwa domowników. Rolety, nawet te bez klasy antywłamaniowej, zdecydowanie utrudnią próby włamania i wybicia okien. Są one zatem idealnym pomysłem do domków jedno- lub wielorodzinnych.

Doskonałe rolety w Bydgoszczy, Inowrocławiu oraz Toruniu? Wybierz Ferrum!

Oferujemy rolety zewnętrzne odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb klientów. W naszym zakładzie produkcyjnym, zlokalizowanym w Latkowie koło Inowrocławia nieustannie pracujemy nad jakością i funkcjonalnością elementów, składających się na naszą ofertę.

Gwarantujemy satysfakcję dzięki wysokiej jakości wykonania oraz estetyce produktów zaproponowanych przez wykwalifikowanych doradców. W swojej ofercie mamy tanie rolety zewnętrzne, które zachwycą klientów z Bydgoszczy, Torunia oraz innych miejsc w Kujawsko-Pomorskim. Rolety okienne naszej marki Ferrum to lata trwałości i zadowolenia.