Kategoria: Rolety i żaluzje zewnętrzne

Zastosowanie żaluzji zewnętrznych jako elementu fasady pozwala nadać bryle lekkości oraz unikatowego wyglądu, wyróżniającego się na tle tradycyjnych rozwiązań. Ruchome lamele sprawiają, że produkt doskonale nadaje się do obiektów o dużej powierzchni okien lub szklanych fasad, przyciągając wzrok przechodniów.

zaluzje zewnętrzne

Okna przepuszczają dużą część promieni słonecznych, dlatego żaluzje zewnętrzne służą do ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem. Ich unikalna budowa oraz montaż po zewnętrznej części budynku, pozwalają na lepszą ochronę niż rolety wewnętrzne, odbijając światło i nie dopuszczając do nagrzewania się pomieszczeń. Tym samym żaluzje gwarantują oszczędność w przypadku ogrzewania oraz schładzania całego domu.

Żaluzje fasadowe umożliwiają zwiększenie izolacji akustycznej. Dzięki swojej konstrukcji są odpowiednim zabezpieczeniem przed hałasami z zewnątrz, co zapewnia większą swobodę we własnym domu. Wpływa to także na zwiększone poczucie bezpieczeństwa w swoich czterech ścianach.

Sprawny montaż żaluzji fasadowych

Montaż żaluzji fasadowych przeprowadzany jest po zewnętrznej stronie budynku, gdzie mogą one zostać dostosowane do wielkości okna. Aluminiowe prowadnice, w których montowane są osłony, zapewniają stabilność żaluzji na wietrze i dodatkowo podnoszą poziom poczucia bezpieczeństwa.

Najważniejsze zalety żaluzji zewnętrznych

  • wysoka jakość i trwałość, gwarantująca estetyczny wygląd i stabilność konstrukcji
  • właściwości termoregulacyjne i ochronne
  • opcja regulacji ilości światła wpadającego do pomieszczenia w dowolnym momencie w ciągu dnia i nocy
  • możliwość podnoszenia i opuszczania, a także zmiany kąta ustawienia lameli
  • lekka i prosta konstrukcja aluminiowa
  • możliwość nowoczesnego wykończenia dowolnego budynku

Trwałe i solidne żaluzje fasadowe w kujawsko-pomorskim

Nasza firma oferuje nowoczesne żaluzje fasadowe do każdego budynku. Jako lider wśród producentów okien zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze najodpowiedniejszego produktu. Swoje usługi wykonujemy na terenie miast takich jak Bydgoszcz, Toruń oraz Inowrocław. Zajmujemy się sprawną dostawą i montażem żaluzji zewnętrznych.