Kategoria: Rolety podtynkowe

Rolety podtynkowe RAK/E są obecnie najpopularniejszym typem rolet stosowanym na naszym rynku. Wariant rolet adaptacyjnych wyposażony jest w klapę rewizyjną prostą otwieraną od zewnątrz od dołu skrzynki oraz listwę podtynkową zewnętrzną. Ten typ rolet daje możliwość zatynkowania skrzynki z zewnątrz od czoła, dzięki czemu skrzynka staje się niewidoczna, a co za tym idzie – nie zaburza estetyki domu czy mieszkania.

Wymiary rolet podtynkowych w ofercie Ferrum

Wariant RAK/E występuje w czterech wysokościach: 137mm, 165mm, 180mm i 205mm, z czego skrzynki o wysokościach 165mm, 180mm i 205mm dostępne są również w wykonaniu ze specjalną moskitierą rolowaną, która podniesie zarazem komfort wypoczynku, jak i prezentację rolet. Tak szeroki wybór ułatwia montaż rolet i ogólne dostosowanie ich do rozmiaru okna.

Jest to system rolet adaptacyjnych przeznaczony do zabudowy, który cechuje się nie tylko rewizją płaską od dołu skrzyni, ale również konstrukcją w całości wykonaną z aluminium oraz szeroką gamą kolorów z palety RAL w widocznych elementach skrzynki.

Rolety podtynkowe oferowane przez naszą firmę kojarzą się przede wszystkim z wysoką jakością i odpornością na różne warunki pogodowe. Tego typu produkty są dostosowane zarówno do ekstremalnie niskich temperatur, jak i bezpośredniego nasłonecznienia wynikającego z upałów w lecie. Oferowane przez nas wykończenie dostępne jest w okleinie mahoń (05), złoty dąb (23), orzech (27), oraz ciemny dąb (06), co pozwala na dobranie najbardziej estetycznie wyglądającej opcji. Połączenie odpowiedniego koloru wraz z możliwością ukrycia skrzynki sprawa, że roleta idealnie dopasowuje się do elewacji domu i staje się jej integralną częścią.

Pomoc doradców Ferrum w Inowrocławiu

Ze względu na ochronną funkcję rolet podtynkowych, cieszą się one dużym zainteresowaniem w większych i mniejszych miastach. Rolety montowane w Inowrocławiu, Bydgoszczy, Toruniu i innych miejscach na terenie województwa kujawsko-pomorskiego mogą być dobrane przy pomocy naszych specjalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu będą mogli podpowiedzieć Państwu wybór najlepszego wariantu.

  • System rolet adaptacyjnych przeznaczony do zabudowy
  • Konstrukcja w całości wykonana z aluminium (skrzynka, boki, prowadnice)
  • Rewizja płaska od dołu skrzyni
  • Szeroka gama kolorów z palety RAL w widocznych elementach skrzynki
  • Dostępne wykończenie w okleinie mahoń (05), złoty dąb (23), orzech (27), ciemny dąb (06)
  • Dostępne wielkości skrzynek: 137, 165, 180, 205 mm
  • Możliwość zastosowania zintegrowanej moskitiery