Nasze drzwi tarasowe dzięki dużym przeszkleniom zapewniają bardzo dobre doświetlenie wnętrza. Świetnie sprawdzają się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w nowoczesnych apartamentach oraz hotelach. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów zapewnia trwałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nasze drzwi tarasowe – montowane w Bydgoszczy, Toruniu i okolicach – zapewniają więc długotrwałe użytkowanie bez ryzyka awarii.

Współczesne drzwi tarasowe to synonim luksusu, ponadczasowej elegancji oraz funkcjonalności. W projektowaniu, a następnie montażu kładziemy duży nacisk na innowacyjność i bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowanie zaawansowanych rozwiązań konstrukcyjnych, takich jak niski próg, zapewnia komfort oraz bezproblemową komunikację dla osób starszych bądź mających kłopot w poruszaniu się. Taki detal konstrukcyjny nie tylko podnosi wartość użytkową drzwi tarasowych, ale również wpływa na ich uniwersalność.

Nowoczesne drzwi tarasowe od Ferrum

Możliwość tworzenia bardzo dużych przeszkleń doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy architektoniczne oraz sprawia, że do wnętrza dostaje się więcej naturalnego światła słonecznego. Okazałe szklane płaszczyzny nadają niepowtarzalnego charakteru budynkowi, ożywiając całą elewację. Dzięki nim możemy w pełni cieszyć się pięknem otaczającej nas przyrody. Specjalna konstrukcja, zastosowane pakiety szybowe, a także poprawny montaż sprawiają, że drzwi tarasowe doskonale chronią przed stratami ciepła, a tym samym zapewniają komfort wewnątrz pomieszczenia. Charakteryzują się także bardzo dobrymi parametrami w zakresie izolacyjności termicznej i akustycznej.

Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław – nasze drzwi tarasowe pasują wszędzie!

Czy marzy Ci się wygodne przejście między przestronnym salonem a tarasem, na którym możesz wypocząć w upalne dni? U nas zaopatrzysz się w takowe bez najmniejszych przeszkód. Wyobraź sobie drzwi przesuwne, na których założysz dodatkowo otwieraną moskitierę. Wówczas wystarczy je otworzyć, by w każdym momencie móc krążyć z napojami i jedzeniem między tarasem a domem – bez obaw o nieproszonych gości, takich jak komary czy muchy!

Od dawna produkujemy oraz dostarczamy dla naszych klientów wysokiej jakości drzwi tarasowe. Chociaż działamy głównie na terenie Inowrocławia, Bydgoszczy oraz Torunia, z chęcią dostarczymy najlepszej klasy produkty osobom z całego województwa. Jeśli tylko stwierdzisz, że Ty też chciałbyś mieć w domu tak łatwe w użyciu, wygodne drzwi, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i dostarczymy towar do Twojego domu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu