Bramy segmentowe cieszą się zdecydowanie największą popularnością w Polsce. Jest to sprawdzone rozwiązanie, które pozwala na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa we własnych czterech kątach. Martwisz się o swój samochód lub motor, zakupiony za ciężko zarobione pieniądze? Zainwestuj w zabezpieczenie najwyższej jakości, jakim z pewnością są bramy segmentowe Ferrum.

Dlaczego warto zainwestować w bramy segmentowe do garażu?

Firma Ferrum zajmuje się produkcją i montażem bram segmentowych. To właśnie tymi modelami najczęściej są zainteresowani nasi klienci. Dużą zaletą bram segmentowych jest uniwersalność ich montażu. Mogą być umieszczone w każdym otworze garażowym z wystarczającą przestrzenią sufitową, aby móc przymocować do niej prowadnice. Bramy segmentowe stanowią również idealne zabezpieczenie zawartości garażu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Gwarantują pełną izolację termiczną – a to wszystko dzięki zastosowaniu pianki poliuretanowej. Dzięki tej technologii możesz mieć pewność, że akumulator Twojego samochodu nie rozładuje się pod wpływem niskiej temperatury podczas pobytu w garażu.

Solidne i estetyczne bramy segmentowe od Ferrum

Bramy segmentowe składają się z połączonych ze sobą paneli o grubości 40mm. Dzięki wykonaniu z twardego aluminium, zabezpieczenie jest niezwykle wytrzymałe. Produkowane przez nas bramy segmentowe wyróżniają się również efektownym designem, dzięki któremu zabezpieczenie jest nie tylko solidne, ale też estetyczne.

Od ponad dwóch dekad zajmujemy się produkcją, a także montażem bram segmentowych na terenie Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia i okolic tych miast. Jeżeli męczy Cię zamartwianie się o bezpieczeństwo swojego domu podczas przebywania poza nim, skontaktuj się z nami! Chętnie przygotujemy dla Ciebie wycenę, a także wstępny projekt idealnych bram segmentowych.

brama segmentowa

Segmentowe

Ciepło i spokój w Twoim garażu

Nasze bramy segmentowe wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła oraz tłumienia dźwięków dochodzących z zewnątrz. Dzięki zastosowaniu pionowego prowadzenia płaszcza bramy, umożliwiają bezproblemowe i wygodne parkowanie nawet na krótkich podjazdach.

Bezpieczeństwo i izolacja
Stosowane w naszych bramach panele o grubości 40 mm zostały wypełnione pianką poliuretanową, co zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej. Dzięki przemyślanej konstrukcji nasze bramy są nie tylko ciepłe, lecz również w pełni bezpieczne w użytkowaniu.

Kategoria: