Bramy rolowane – często nazywane żaluzjowymi lub roletowymi – to połączenie funkcjonalności i estetyki. Największym zainteresowaniem cieszą się wśród Klientów, którzy nie dysponują dużą przestrzenią w garażu. Częstym problemem w takim przypadku jest złożona konstrukcja bram segmentowych, wymagająca montażu masywnych prowadnic sufitowych. Modele rolowane są znacznie lżejsze i kompaktowe. Chcesz być spokojny o swój samochód, motor lub inne cenne przedmioty magazynowane w garażu? Sięgnij po bramy rolowane, które od ponad 20 lat produkujemy i montujemy na terenie Inowrocławia, Torunia, Bydgoszczy i innych miast w województwie kujawsko-pomorskim!

Bramy rolowane – idealne do małego garażu

Bramy rolowane – w przeciwieństwie do innych dostępnych u nas modeli – wykorzystują prowadnice pionowe. Są one montowane po bokach wejścia do pomieszczenia, a nie na suficie. Cały płaszcz bramy rolowanej chowa się do estetycznej skrzynki, którą dyskretnie zakłada się na nadprożu. W zależności od wymagań klienta, możemy zamontować ją po wewnętrznej lub zewnętrznej stronie pomieszczenia.

Wykonujemy dla naszych Klientów bramy rolowane z bogatym standardem wyposażenia. Wraz z samym zabezpieczeniem, montujemy również korbę do awaryjnego otwarcia na wypadek uszkodzenia mechanizmu. Zintegrowany w napędzie hamulec bezpieczeństwa natomiast chroni użytkownika w przypadku, gdy brama rolowana gwałtownie opadnie. Mechanizm ten potrafi zapobiec prawdziwej tragedii i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania do maksimum. Bramy rolowane Ferrum są również wyposażone w wysokiej jakości siłowniki. Gwarantują one sprawne i intuicyjne otwieranie garażu w zaledwie kilka sekund. Ze względu na prostotę użytkowania, bramy rolowane są często wybierane podczas budowy garaży np. dla firm transportowych.

Bramy rolowane wykonujemy z wysokiej jakości aluminium. Materiał ten gwarantuje długą żywotność nawet przy wielu latach użytkowania. Oferujemy również stworzenie bramy rolowanej w kolorze wybranym przez naszego Klienta. Zapraszamy do sprawdzenia zrealizowanych przez nas projektów i skorzystania z oferty firmy Ferrum!

brama rolowana

Rolowane

Bramy rolowane to wysokiej jakości rozwiązanie stosowane w różnego typu garażach, a najchętniej wybierane tam, gdzie występuje problem z wygospodarowaniem większej przestrzeni garażowej.

  • Idealne rozwiązanie dla małych pomieszczeń garażowych – dzięki zastosowaniu pionowego prowadzenia oraz braku prowadnic sufitowych do montażu bramy nie potrzeba dodatkowego miejsca
  • Estetyczna skrzynka, do której zwijany jest płaszcz bramy
  • Wysoka jakość wykonania, pancerz oraz skrzynka zbudowane z wytrzymałego i trwałego materiału jakim jest aluminium
  • Bogaty standard wyposażenia zawierający m.in. korbę do awaryjnego otwarcia i zintegrowany w napędzie hamulec bezpieczeństwa
  • Opcje kolorystyczne – pozwalające na dobór koloru bramy rolowanej do innych elementów stolarki
Kategoria: