Garaż to przestrzeń, którą każdy z nas wykorzystuje zupełnie inaczej. Większość z nas przechowuje w niej swoje codzienne środki transportu. Inni natomiast przemieniają garaż w swój mały, prywatny warsztat, w którym można swobodnie majsterkować bez przeszkadzania innym domownikom. Pomieszczenie to często jest też pierwszą sceną dla większości początkujących zespołów muzycznych. Niezależnie od tego, do czego Tobie służy garaż, warto zadbać o to, aby nic z niego nie zniknęło. W dbaniu o bezpieczeństwo swoich rzeczy pomogą Ci wysokiej jakości bramy garażowe!

Najlepsze bramy garażowe w kujawsko-pomorskim

Od 1996 roku zajmujemy się produkcją oraz montażem bram garażowych na terenie Bydgoszczy, Inowrocławia, Torunia i innych miast z województwa kujawsko-pomorskiego. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami komponentów, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom wysokiej jakości zabezpieczenia antywłamaniowe. Dzięki temu, że zatrudniamy najlepszych fachowców, możemy podejmować się nawet najbardziej nietypowych zleceń. Wykonamy bramy garażowe o dowolnym wymiarze, kształcie, a nawet kolorze! Oferowane przez nas zabezpieczenia są nie tylko solidne, ale też estetyczne. Staramy się, aby każda wykonana przez nas brama garażowa w pełni spełniała oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy w stanie dostosować każdy element do konkretnych wymagań tak, aby użytkowanie naszych produktów było czystą przyjemnością. Nasze bramy garażowe chronią nie tylko przed złodziejami, ale także niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nie musisz bać się o uszkodzenie swoich cennych sprzętów przez deszcz, śnieg czy grad!

brama rolowana

BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE I ROLOWANE

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór modeli bram garażowych, przemysłowych, segmentowych czy rolowanych. Wybór tej odpowiedniej to bardzo ważna decyzja, która wpływa na wygodę użytkowania, bezpieczeństwo oraz wygląd nieruchomości. Wśród popularnych opcji, na jakie decydują się nasi klienci, są bramy segmentowe i rolowane montowane w garażu. Każda z nich oferuje unikalne korzyści oraz może być w pełni spersonalizowana przez Klienta.

  • Bramy segmentowe – dostępne dla mieszkańców Bydgoszczy, Torunia i okolic, składają się z poziomych paneli połączonych zawiasami. Podczas otwierania panele te przesuwają się po szynach zamontowanych pod sufitem garażu, co pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni przed garażem.
  • Bramy rolowane – popularne również w Bydgoszczy, składają się z połączonych ze sobą lameli, które podczas otwierania zwijają się w kasetę umieszczoną nad otworem bramy. Ten sposób otwierania jest idealny dla miejsc o ograniczonej przestrzeni, ponieważ nie wymaga dodatkowego miejsca do otwierania.

Zarówno bramy segmentowe, jak i rolowane oferują wysoki poziom bezpieczeństwa. Modele te są wyposażone w nowoczesne systemy zabezpieczające, które chronią przed włamaniem. Różnica między tymi dwoma typami bram polega także na ich estetyce. Segmentowe zapewniają szerszą gamę opcji wykończenia i kolorystyki, co pozwala na lepsze dopasowanie do elewacji budynku. Bramy rolowane popularne w Bydgoszczy są z kolei bardziej kompaktowe i minimalistyczne, co sprawia, że doskonale pasują do nowoczesnych konstrukcji.

Bez żadnych pośredników

Kontaktując się z Ferrum, rozmawiasz z nami – osobami, które na co dzień zajmują się produkcją bram garażowych. W żadnym etapie realizacji zamówienia nie uczestniczą pośrednicy, którzy mogliby przekazać nam niepełne informacje. Wszelkie Twoje uwagi trafiają bezpośrednio do osób zajmujących się produkcją. Jesteś ciekaw, na co nas stać? Zapraszamy do salonu ekspozycyjnego naszych bram garażowych w Latkowie koło Inowrocławia! Chętnie zaprezentujemy Ci modele aktualnie dostępne w naszej ofercie. Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie bramy garażowe: