Kategoria: Szklane Ogrody

Nasza firma od lat zajmuje się tworzeniem wyjątkowych miejsc stworzonych do relaksu i odpoczynku. Ogrody zimowe są inwestycją, dzięki której niezależnie od pory roku czy też pogody każdy może poczuć się komfortowo i wyjątkowo.

Dzięki materiałom najwyższej jakości jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom trwałość naszych produktów. Tworzymy wytrzymałe konstrukcje, które są w stanie przetrwać najtrudniejsze warunki pogodowe. Nasze ogrody zimowe są odpowiednio izolowane termicznie, aby każdy mógł cieszyć się możliwością spędzania czasu w wyjątkowej, funkcjonalnej przestrzeni również w sytuacjach, gdy panujący za oknem chłód nie zachęca do wychodzenia na zewnątrz.

Piękne, szklane ogrody to konstrukcje, które nie tylko cechują się wysoką funkcjonalnością, ale również nowoczesną stylistyką. Tego typu zabudowa zwiększy estetykę całej posesji i urozmaici wygląd domu. Duża ilość światła sprawi, że przeszklony ogród będzie mógł pełnić różne funkcje, w zależności od potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Może to być zarówno przestrzeń przeznaczona do pracy, jak i relaksu.

Jako długoletni producent ogrodów zimowych w Toruniu, Bydgoszczy i Inowrocławiu, jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom odnośnie wyboru wariantu czy kolorystyki zabudowy. Nasi doradcy służą pomocą w zaprojektowaniu idealnego, całorocznego ogrodu, który będzie dostosowany do każdych wymagań. Dbamy także o to, aby zabudowy były wytrzymałe i stabilne, a co za tym idzie – przetrwały wiele lat i wiele różnych warunków.

Ogród zimowy

Firma Ferrum oferuje wykonanie zarówno letnich, jak i zimowych szklanych ogrodów nie tylko w dużych miastach takich jak Bydgoszcz i Toruń, ale również na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Każdy może podarować sobie znakomite miejsce do pracy i relaksu, w którym będzie czuł się komfortowo niezależnie od pogody, panującej na zewnątrz.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, stawiając na oryginalność i kreatywność wyglądu szklanych ogrodów. Jesteśmy producentem z doświadczeniem, który angażuje się w każdy projekt.

Kategoria:

Fotorelacja z montażu w Toruniu

Ogród letni

Letni ogród zimowy zbudowany na konstrukcji pergoli aluminiowej z otwieranym dachem, szkło pojedyncze bez ramkowe konstrukcja jezdna

Kategoria: