Bank wiedzy

O nas

Fabryka okien i drzwi FERRUM jest niekwestionowanym liderem wśród producentów okien PVC na profilach ALUPLAST w województwie kujawsko-pomorskim.

Od początku naszej działalności, która datuje się na rok 1996 stawiamy wyłącznie na sprawdzone technologie i wysokie standardy kontroli jakości. Naszym kapitałem jest wykwalifikowana kadra pracownicza zawsze gotowa do podejmowania wyzwań. Obecnie w naszej firmie znajduje zatrudnienie ponad 70 doświadczonych pracowników. Dbamy o to, aby Wasze przyszłe okna i drzwi „przychodziły na świat” w komfortowych warunkach. Nasz zakład produkcyjny usytuowany jest na powierzchni 1 hektara, na którym zlokalizowane są hale produkcyjne, biura, zaplecze socjalne oraz profesjonalny salon wystawienniczy. Łączna powierzchnia zabudowań to ok. 3500 m2.

W zakładzie produkcyjnym w Latkowie koło Inowrocławia znajdują się następujące działy: Produkcja stolarki PVC (okna i drzwi), Produkcja stolarki aluminiowej (fasady,ogrody zimowe, drzwi) oraz Dział okleinowania profili foliami dekoracyjnymi. Do osiągania wysokich zdolności produkcyjnych, połączonych z odpowiednią jakością służą nam nowoczesne maszyny sprawdzonych wytwórców oparte na technologii sterowania cyfrowego CNC. Szczególny nacisk kładziemy na szybki i prawidłowy przepływ danych umożliwiający optymalizację kosztów i sprawną obsługę Klientów.

Każdy Klient znajdzie u nas odpowiednie dla swoich potrzeb i dostosowane do indywidualnych oczekiwań rozwiązania. Możliwe jest to poprzez szeroką i odpowiednio dobraną paletę produktów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Równie ważnym atutem dającym nam przewagę nad konkurencją jest posiadanie własnej, bardzo wydajnej linii do okleinowania profili, niemieckiej firmy FRIZ. Nasza oferta skierowana jest do ściśle określonego grona odbiorców, a w szczególności do:

  • klientów indywidualnych oczekujących kompleksowej obsługi
  • profesjonalnych firm handlowych
  • firm remontowo – budowlanych
  • inwestorów prywatnych

Każdy z tych Klientów, znajdzie u nas odpowiednie dla swoich potrzeb rozwiązania, dostosowane do oczekiwań. Możliwe jest to poprzez szeroką i odpowiednio dobraną paletę produktów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Ogólne Warunki Sprzedaży Ferrum

Prosimy o zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami Sprzedaży Ferrum. Dokument reguluje zasady współpracy z Ferrum.

Dokument jest dostępny w formacie PDF:

 

Ogólne Warunki Sprzedaży – PL Pobierz pl
Terms and Conditions of Sale- EN Download en
Verkaufsbedingungen – DE Herunterladen de
Translate »